ADANA OTO EKSPERTİZ
SEYHAN ÇUKUROVA YÜREĞİR OTO EKSPERTİZ MERKEZİ

Çukurova Oto Ekspertiz Kurumsal Bilgileri

Adana Seyhan Çukurova Sarıçam Yüreğir Oto Ekspertiz Merkezi

Oto Ekspertiz konusunda faaliyet gösteren Çukurova Oto Ekspertiz Merkezi, Adana merkezli olup Adana ilçelerine gerek mobil, gerekse şubeleri ile hizmet vermektedir.

Firmamızın hiçbir galerici ya da aklınıa gelebilecek herhangi bir simsar ile bir bağlantısı bulunmaktadır. Oto ekspertiz konusunda aldığımız eğitim ve sahip olduğumuz sertifikalar, bizi diger oto ekspertiz firmalarından ayıran en temel özelliklerimiz arasındadır.

Oto Ekspertiz firmalarının aldığı 80 ile 100 TL arasındaki fiyat politikasından çok daha farklı bir fiyat politikamızın oldugunu bilmenizi rica ederiz. Başdan savma, sadece para kazanalım şeklinde asla bir vizyonumuz yoktur. Bu işin sonucunda alıcı ile satıcı arasında vebal aldığımızın bilincindeyiz.

Adana ve çevre illerden isteğe göre kamera karşısında ekspertiz işlemini de yapmaktayız. İlla ki Adana ilinde ikamet ediyor olmanız gerekmiyor. Bilgisayar ya da Mobil cihazlar aracılığıyla Türkiye'nin neresinde olursanız olun Adana'dan araç almak istediğinizde bizim ile iletişime geçmeniz kâfi. Aramızdaki tüm konuşulanlar ve yapılan gerçek oto ekspertiz hizmeti 3. tekil şahıslara asla aktarılmayacaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Çukurova Oto Ekspertiz, hızlı ve kaliteli hizmeti, sektördeki tecrübesi, sahip olduğu sertifikaları ile Oto Ekspertiz veya 4x4 Ekspertiz konusunda AR-GE yatırımlarını sürdürerek büyümeye devam etmektedir.

© Çukurova Oto Ekspertiz Merkezi  | Tüm hakları saklıdır.

Yukarı